дивись.info

Львівським школярам показали, як виготовляють дріжджі

Львівським школярам показали, як виготовляють дріжджі

Днями фахівці «Компанії Ензим» провели екскурсію на підприємство для третьокласників львівської школи «Первоцвіт».

Дітям показали дріжджові клітини під мікроскопом та ознайомили з усіма етапами виробництва хлібопекарських дріжджів, – повідомляє прес-служба компанії.

Спеціалісти підприємства показали школярам презентаційний фільм про «Компанію Ензим» та розповіли, що дріжджі – це живі клітини, які «харчуються і ростуть». Після ознайомчої лекції діти оглянули всі ланки виробництва дріжджів – від дріжджової клітини під мікроскопом до пакування і фасування готових пачок пресованих дріжджів.

unnamed (2)

«Мета екскурсії – ознайомити дітей з нашим виробництвом. Ми хотіли, щоб не тільки вчителі, науковці чи дорослі люди цікавилися і знайомилися з нашим виробництвом, а власне, щоб і діти мали уявлення, що таке дріжджі і як відбувається процес їх виготовлення», –розповіла Іванна Мричко, менеджер з персоналу «Компанії Ензим».

Працівники компанії запевняють, що такі екскурсії в саме «серце» підприємства не лише видовищні, але й допомагають школярам зрозуміти, як з’являються звичні усім продукти чи речі.

«Діти сьогодні побачили, як з маленької клітини виростають дріжджі – такі, які всі звикли  бачити у повсякденні, та як формується пачечка з дріжджами. Вони зрозуміли те, що з однієї мікроскопічної клітини може вирости багато дріжджів, які ми згодом споживаємо мало не щодня», – пояснила Іванна Мричко.

Також діти відвідали й Інноваційний центр хлібопечення «Компанії Ензим» – «Хлібний дім», де дізналися, яку випічку виготовляють з використанням дріжджів.

«Ця екскурсія надзвичайно важлива для дітей, тому що вона розширює світогляд, впливає на розвиток. Це своєрідний перехід від загальних розповідей про підприємства різного роду до реалій – як насправді відбувається сам процес виробництва, – поділилася враженнямиХристина Горін, мама одного з учнів– Діти з захопленням розглядали під мікроскопом дріжджову клітину, спостерігали за автоматизованим виробництвом. Я думаю, що вони ще довго будуть ділитися цими враженнями зі своїми рідними і близькими».

Разом з тим, працівники підприємства зазначають, що «Компанія Ензим» відкрита для таких екскурсій, адже проводять її вп’яте.

«Власне, діти – це найвдячніша та найактивніша аудиторія. І залежно від прохань вчителів чи директорів шкіл і наших виробничих можливостей, ми з радістю проводимо екскурсії», – зазначила Іванна Мричко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.