Ліга чемпіонів: «Реал» пройшов «Наполі», а «Баварія» знову розгромила «Арсенал» (відео)

13_main_new.1488922839

Мюнхенці впевнено пройшли «канонірів», а мадридський клуб пройшов «Наполі» у Лізі чемпіонів.

Мюнхенська «Баварія» легко вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Після домашніх – 5:1, німці і в гостях обіграли «Арсенал».

Господарі в першому таймі відкрили рахунок. Уолкотт здорово пробив у верхній кут.

Однак після перерви мюнхенці здобули вольову перемогу. Спочатку «каноніри» отримали подвійне покарання. Косельні у штрафному штовхнув у спину Левандовскі. Рефері показав французу жовту картку і призначив пенальті. Але Лоран вирішив посперечатися з арбітром і тут же був вилучений з поля.

Пенальті чітко пробив Левандовські.

Незабаром Роббен вивів «Баварію» вперед, реалізувавши вихід один на один.

А потім мюнхенці просто знищили «канонірів». Спочатку Дуглас Коста відзначився ударом у нижній кут. А потім дубль записав на свій рахунок Відаль.

Лондон, «Емірейтс».
«Арсенал» - «Баварія» - 1: 5 (1: 0)
Голи: Уолкотт 20, Левандовскі 55 (пен), Роббен 67, Коста 78, Відаль 80, Відаль 85.
Перший матч - 1: 5
«Арсенал»: Оспіна, Бельерін, Мустафі, Косьельні, Монреаль, Ремзі (Коклен 72), Джака, Окслейд-Чемберлен, Жиру (Озіл 72), Уолкотт, Санчес (Лукас Перес 73).
Головний тренер: Арсен Венгер
«Баварія»: Нойер, Рафінья, Мартінес, Хуммельс, Алаба, Алонсо, Алькантара (Санчеш 79), Відаль, Рібері (Кіммі 79), Роббен (Коста 70), Левандовскі.
Головний тренер: Карло Анчелотті
Попередження: Уолкотт 39, Алаба 39, Мартінес 44, Косьельні 54, Окслейд-Чемберлен 60, Джака 79
Вилучення: Косьельні 54

Чинний переможець Ліги чемпіонів мадридський «Реал» вийшов у чвертьфінал турніру. Хоча «Наполі» і попсував нерви «Королівському клубу», після – 1:3 у Мадриді.

Почавши у високому темпі, італійці відкрили рахунок на 24-й хвилині, коли Мертенс пробив у нижній дальній кут.

Потім команди обмінялися штангами. Спочатку Роналду влучив у стійку, а потім і Мертенс.

Початок другого тайму став кінцем для «Наполі». Спочатку Серхіо Рамос після навісу з кутового головою зрівняв рахунок. А через пару хвилин він же пробивав головою після кутового, але влучив у Мертенса, від якого м'яч і залетів у сітку.

А коли вже йшов компенсований час, Мората забив третій м'яч.

Тим не менш, «Наполі» залишав поле під овації стадіону.