дивись.info

Львів – найкраще місто для переїзду

Якщо раніше можливості особистісного та професійного зростання залишалися ключовим фактором при виборі роботодавця, то сьогодні досвідчені кандидати насамперед звертають увагу на розмір заробітної плати.

Про це свідчать результати щорічного дослідження компанії EY «Найкращий роботодавець», проведеного у 2016-му році. 6-го березня оприлюднили результати опитування, в якому взяли участь понад 1000 респондентів з різних галузей та регіонів України, пише tvoemisto.tv.

Найбільш бажаним місцем роботи для українців у 2016-му році стали ІТ-компанії, йдеться в дослідженні.

Водночас, рівень мобільності кандидатів залишається досить високим – понад половина опитаних кандидатів готові до переїзду з метою працевлаштування як у межах України, так і за кордон (58% та 83% відповідно).

Найбільш популярними містами для переїзду в Україні залишаються Львів (73%), Київ (65%), Одеса (59%), Дніпро (35%) та Харків (30%). За останній рік частина кандидатів, готових переїхати у Львів збільшилась, в той час як в Одесу – зменшилась.

Частка респондентів, готових працювати за кордоном, залишається на високому рівні (понад 80%) вже третій рік поспіль. Серед бажаних напрямків для релокації – західні країни, зокрема найбільш популярними є США, Польща, Канада та Німеччина.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.