дивись.info

Учасники блокади відмовляються здавати вогнепальну зброю

У штабі блокади торгівлі з окупантами повідомили. Що не здаватимуть зброю на вимогу головного поліцейського Донеччини В’ячеслава Аброськіна. Про це йдеться в офіційній заяві.

«Начальник ГУ Нацполіції Донецької області зробив заяву про те, що він «забороняє ввезення офіційно зареєстрованої зброї у Донецьку область». На думку начальника Донецької поліції, така зброя повинна бути здана йому на зберігання, в іншому випадку громадянам України буде заборонено в’їзд на територію області.

Штаб блокади торгівлі з окупантами хоче нагадати державному службовцю Аброськіну зміст ст. 19 Конституції України. «Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України».

Обмеження прав громадян, якi введені за бажанням начальника Нацполіції в Донецькій області, є незаконними, отже, виконуватися Штабом не будуть. У разі якщо державний службовець Аброськін вирішив жити не за Законом, а за «поняттями» , Штаб рекомендує йому змінити місце роботи і приєднатися до його колишніх колег у т. зв. ДНР або у окупованому Севастополі. У вільній Україні такого не буде», – йдеться у заяві.

Нагадаємо, начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін заборонив ввозити на територію регіону вогнепальної зброї.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.