дивись.info

Вугільні шахти у Львівській області працюють у штатному режимі, – Міненерговугілля

Вугільні шахти у Львівській області, крім шахти «Степова» держпідприємства «Львіввугілля», на якій 2 березня сталася аварія, працюють у штатному режимі і продовжують відвантажувати вугілля.

Про це пише УНІАН.

«Всі шахти ДП «Львіввугілля», крім шахти «Степова», працюють у штатному режимі і продовжують відвантажувати вугілля. На «Степовій» роботи припинені і комісія продовжує вивчати ситуацію», – повідомили в міністерстві.
Нагадаємо, що 2 березня 2017 року на шахті №10 «Степова» держпідприємства «Львіввугілля» стався вибух і обвал гірської породи. Загинуло 8 гірників і постраждали більш як 20 людей. За попередніми даними, вибух на шахті стався в результаті загоряння повітряно-метанової суміші.

Для розслідування причин вибуху на шахті Кабінет міністрів створив урядову комісію на чолі з віце-прем`єром Геннадієм Зубком, а також ще одну комісію на чолі з віце-прем`єром Володимиром Кістіоном – для оцінки ситуації на всіх українських шахтах.
За словами Зубка, комісія, яка працюватиме протягом місяця, має визначити причини трагедії, а також виробити рішення для недопущення подібних аварій на шахтах у майбутньому.
7 березня Міненерговугілля доручив керівникам вугледобувних підприємств, що входять до сфери впливу міністерства, встановити режим посиленого контролю за безпекою проведення гірничих робіт.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.