дивись.info

Активісти перевірили правильність вирубки дерев у заказнику Львівського лісгоспу

Керівництво Львівського лісгоспу з представниками екоінспекції, науковцями та громадськими активістами перевірили доцільність вирубки дерев у Завадівському лісництві, де функціонує заказник місцевого значення, передає ІА Дивись.info

«Надійшов сигнал що в Завадівському заказнику відбуваються значні рубки. Ми вирішили прослідкувати що відбувається, подивилися план рубок на 2017 рік, вибірково його перевірили і одна ділянка викликала нерозуміння з нашого боку. Є невідповідність кількості деревини, яка запланована до вирубки – 60 кубометрів і кількості дерев які ми побачили як відмічені до вирубки. В нас виникли сумніви, що тут всього 60 кубометрів, ми перевірили і вийшло біля 140 кубометрів. Також виникли в нас питання щодо призначення технічної категорії цих дерев», – розповів керівник проекту «Лісова варта», експерт з лісових проектів Всесвітнього фонду природи (WWF) в Україні Дмитро Карабчук.

Натомість лісівники запевняють, що все роблять правильно. «У нас були одні плани, але на початку грудня змінилося законодавство, через це ми призначили більшу кількість дерев, стан яких на нашу думку відповідає тому щоб їх зрубати. Тобто є зовнішні ознаки, що дерево має вади, або в недалекому майбутньому може всохнути. Через це об’єм був збільшений», – пояснив головний лісничий ДП «Львівський лісгосп» Роман Коваль. Після огляду науковцями 8 із 69 дерев вирішено наразі не рубати.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.