дивись.info

Порошенко пропонує змінити закон про електронні декларації

Президент Петро Порошенко пропонує Верховній Раді скасувати необхідність подання електронної декларації військовослужбовцями контрактної форми служби і мобілізованими військовими.

Про це йдеться в законопроекті №6172, зареєстрованому в Раді 10 березня, – пише УП.

 Відповідні зміни Порошенко пропонує внести до статті 3 закону “Про запобігання корупції”. Пропонується встановити, що дія закону не поширюється на мобілізованих військових, військових-контрактників, курсантів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, у яких є військові інститути, факультети і кафедри військової підготовки.
Як відомо, значна частина військовослужбовців з 1 січня 2017 року зобов’язані подавати електронні декларації. У пояснювальній записці вказується, що такі зміни необхідні, оскільки «лише збір і підготовка документів, необхідних для заповнення декларації, потребує значного часу та особистої присутності військовослужбовця (наприклад, оформлення електронного цифрового підпису, отримання довідки про доходи військовослужбовця з місця проходження служби або в органах Державної фіскальної служби України)».
«Зазначене може призвести до масового залишення місць проходження служби в зоні проведення антитерористичної операції», – сказано у записці.
31 березня закінчується другий етап електронного декларування. Декларації за 2016 рік мають подати близько 2 млн чоловік.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.