дивись.info

У Львові підлітки знімають фільм про район Підзамче

У Львові підлітки знімають фільм про район Підзамче

У вівторок, 7 березня, на території біля арт-центру «Фабрика повидла» розпочалися майстерні з кіномистецтва для підлітків, з якими працюватиме професійна команда митців зі Швеції, Білорусі та України.

Майстер-класи триватимуть два тижні і завершаться презентацією 18 березня.

Проект «Кіномайстерня. ПІдзамче» має на меті відкрити цікаве і невідоме індустріального району Підзамче через призму сприйняття тутешніх підлітків. Діти зможуть стати героями, режисерами або операторами кіно, пізнати секрети звукорежисури або ж пройти практику акторської майстерності.

Викладачами «Кіномайстерні. Підзамче» стали Сибріґ Доктер (Швеція), Шіда Шахабі (Швеція), Сергій Петлюк (Україна), Катерина Радченко (Україна), Софія Садовская (Білорусь), Базіль (Білорусь).

У суботу, 18 березня, у приміщенні біля «Фабрики повидла» (вул. Механічна, 1) відбудеться презентація результатів тижневої роботи підлітків – інсталяції робіт, кіноперегляд та обговорення на тему позитивних змін у середовищі за допомогою культурної інтервенції. Організатори запрошують до обговорення всіх, кому цікава тема ревіталізації індустріальних зон через мистецькі практики та розвиток місцевих громад.

Довідка:

Органіаторами «Кіномайстерні. Підзамче» є шведська організація Lava Dancproduction.

За підтримки: Swedish Institute та Harald Binder Cultural Enterprises.

Арт-центр «Фабрика повидла» – мистецький простір, який постане на місці колишнього заводу. Тут будуть втілюватимуть проекти у різних культурних напрямках, експонуватимуть сучасне мистецтво, аудіовізуальні інсталяції, надаватимуть майданчик для театральних та музичних виступів, лекцій та майстекласів, влаштовуватимуть мистецькі резиденції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.