дивись.info

У Львові поновили на посаді директора палацу культури ім. Г. Хоткевича, якого звільнили за пияцтво

У Львові поновили на посаді директора палацу культури ім. Г. Хоткевича, якого звільнили за пияцтво

9 березня суддя Галицького районного суду м. Львова задовольнив позов та поновив на посаді директора Міського Палацу культури ім. Г. Хоткевича п. Ігоря Мартиненка, що був звільнений наприкінці жовтня 2016 року за перебування на роботі в нетверезому стані.

Про це повідомили в управлінні культури Львівської міської ради, передає прес-служба ЛМР.

25 жовтня працівники управління культури під час робочого візиту виявили п. Мартиненка на робочому місці в стані сильного алкогольного сп’яніння, що, за словами працівників та відвідувачів палацу, було не вперше. Така ситуація і стала підставою для звільнення 26 жовтня.

Проте, 31 жовтня п. І.Мартиненко надіслав на адресу управління культури повідомлення, в якому йшлося про те, що саме від 25 жовтня він перебував «на лікарняному». Згодом, він звернувся до Галицького районного суду з позовом про поновлення на роботі.

«Позов І. Мартиненка з першого і до останнього абзацу побудований на припущеннях і посиланнях на неправдиві відомості, що були спростовані свідками під час судового засідання та з невідомих причин не були взяті судом до уваги. Також в позовній заяві не наведено жодних доказів, що п. І.Мартиненко в цей день не перебував в стані алкогольного сп’яніння – всі додані стороною позивача медичні документи стосуються дат значно пізніших, ніж 25 жовтня, але у задоволенні клопотання про витребування первинної медичної документації саме за цей день суд відмовив», – повідомив в.о. начальника управління культури Михайло Мороз.

В управлінні культури вже склалась певна традиція стосунків з цим суддею, адже попередню гучну справу, що стосувалася скандального директора та художнього керівника театру ім. Л. Українки, в першій інстанції також слухав той самий суддя. Тоді управління звернулось з позовом про скасування рішення нелегітимної конкурсної комісії, на що отримало відмову. Однак, Апеляційним судом вказане рішення все ж було скасовано.

По справі п. І. Мартиненка наразі також готується апеляційна скарга.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.