дивись.info

У суботу на Львівщині стартує виборчий процес перших місцевих виборів у трьох ОТГ

Цієї суботи, 11 березня, на Львівщині розпочинається виборчий процес перших виборів у трьох об’єднаних територіальних громадах –  Великолюбінській селищній Городоцького району, Магерівській селищній Жовківського району і Розвадівській сільській Миколаївського району.

Самі ж вибори заплановано провести 30 квітня.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

«Серед найближчих основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших місцевих виборів виокремлю те, що місцеві органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування до 15 березня включно зобов’язані визначити і обладнати місця для розміщення плакатів, стендів та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами), – зазначив посадовець. – Ці друковані агітаційні матеріали кандидати у депутати і кандидати на посади Великолюбінського і Магерівського селищних та Розвадівського сільського голови можуть виготовляти за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів».

Додамо, що Центральна виборча комісія своєю постановою затвердила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших місцевих виборів 30 квітня. Обсяг видатків для Львівської області складає 799,8 тис грн.

Також затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виготовлення відділами ведення Державного реєстру виборців Городоцької, Жовківської і Миколаївської районних державних адміністрацій списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення перших місцевих виборів 30 квітня. Обсяг видатків на ці потреби складає 4,2 тис грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.