дивись.info

Поліція Львівщини поповниться новими оперативниками і дільничими

Поліція Львівщини поповниться новими оперативниками і дільничими

До поліції Львівщини вже відібрали нових оперативників та дільничих. Вже скоро вони відправляться на навчання.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила голова кадрової поліцейської комісії ГУ НП у Львівській області Вікторія Балицька.

Залишилося відібрати ще слідчих, додала вона. Співбесіди із ними пройдуть попередньо 29 та 30 березня.

«За 4 дні (без 8 березня) ми поспілкувалися із 173 претендентами на посади оперуповноважених та дільничних. Не рекомендовано до служби у поліції із них 70 чоловік. Це трохи більше третини», – констатувала Балицька.

За її словами, на заваді службі у поліції стають такі якості претендентів, як невмотивованість та відсутність фахових навичок.

«Були серед тих, хто пройшов, такі люди-іскри. Назву їх умовно “кандидати-індіго”. Їх вирізняє впевненість у собі, щирість, чесність, гострий розум, пасіонарність. Як це проявляється? А дуже просто. В гармонії форми і суті 🙂 Охайність, доброзичливий вираз обличчя, відкритий світлий погляд, простота і щирість висловлювань – коли складний та глибокий внутрішній світ проявляється у дуже простих але точних словах. Без нотки пафосу і складнопідрядних речень. Таких було не багато. Їх взагалі мало у популяції. І те що такі “індіго” хочуть у поліцію (хоча мають блискучу перспективу в будь-якій галузі людської діяльності) – є ознакою того, що з’явилася довіра до поліції», – додала вона.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.