дивись.info

Завтра частина районів Львівщини залишиться без світла

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт завтра у частині Бродівського, Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Перемишлянського, Пустомитівського, Радехівського, Самбірського, Старосамбірського, Стрийського та Турківського районів Львівщини тимчасово призупинять подачу електроенергії.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Львівобленерго».

Бродівський район

Бовдури: (09:00 – 17:00);
Клекотів: (09:00 – 17:00);
Підгірці: (09:00 – 17:00);
Черниця: (09:00 – 17:00);
Бакаї: (09:00 – 17:00);
Вируб: (09:00 – 17:00);
Містки: (09:00 – 17:00);

Буський район

Буськ: Б.Хмельницького (09:00 – 12:00);
Безбруди: (09:00 – 17:00);
Переволочно: (09:00 – 17:00);
Ріпнів: (10:00 – 16:00);
Красне: Промислова (09:00 – 17:00);

Городоцький район

Березець: Львівська (09:00 – 13:00);
Заверещиця: р-н вулиць ст. Затока (09:00 – 17:00);
Нове Село: Озерна (13:00 – 16:00);

Дрогобицький район

Ріпчичі: Грушевського 17-94 (09:00 – 00:00);

Жидачівський район

Ходорів: В.Великого, Довбуша, Поповича, Сірка (09:00 – 17:00);
Городище: (09:00 – 17:00);

Жовківський район

Жовква: Львівська 2-46, Рудкевича, Св.Трійці 1-7, Шпитальна (10:00 – 17:00);

Золочівський район

Бортків: (09:00 – 17:00);
Кривичі: (09:00 – 17:00);
Новоселище: (09:00 – 17:00);
Поляни: (09:00 – 17:00);

Миколаївський район

Більче: Болона (09:00 – 16:00);
Кругле: Спортивна (09:00 – 16:00);

Перемишлянський район

Дусанів: (08:30 – 17:00);
Подусів: (08:30 – 17:00);

Пустомитівський район

Сокільники: С.Стрільців 119-295, Данила Галицького 10, 51, Львівська 7а, 25, 51а (09:30 – 17:00);
Жирівка: Джерельна 3-21, Кішова 4-14, Польова 3, Центральна 2, 74 (09:30 – 17:00);
Муроване: Львівська, Партизанська (09:30 – 17:00);
Шуфраганка: (09:30 – 17:00);

Радехівський район

Андріївка: (09:00 – 16:30);
Миколаїв: (09:00 – 16:30);

Самбірський район

Залужани: (08:30 – 16:30);
Ралівка: Черемшини (08:30 – 16:30);

Старосамбірський район

Грозьово: (09:00 – 14:00);
Нижанковичі: (08:30 – 17:00);
Тур’є: (09:00 – 15:30);

Стрийський район

Стрий: Героїв Берестечка, Зваричі 25-29, Лесі Українки 1-15, Нижанківського 26-46, пер. Колійний, Савури (09:00 – 17:00);

Турківський район

Турка: Середня, Горішня, Н. Кінець (05:14 – 17:00);
Кринтята: (10:00 – 16:00);
Н. Турів: Шкільна (09:00 – 17:00);

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.