«Нескінченний овертайм»: хокейний матч в Норвегії тривав вісім з половиною годин (відео)

417549

На чемпіонаті Норвегії з хокею матч між «Сторхамаром» і «Спартою» тривав 8,5 годин. І це новий світовий рекорд за тривалістю хокейного матчу.

Команди провели на льоду 217 хвилин чистого часу - це цілих 11 періодів! Матч, що почався в неділю ввечері, закінчився тільки до третьої години ночі понеділка у восьмому овертаймі. «Сторхамар» виграв з рахунком 2:1.

«Пресвятої угодники! І святі матері (хокейних) богів! Ми це ніколи не забудемо. Дякую обом командам за приголомшливий досвід », - написали« Сторхамар »після матчу.

Чи багато глядачів пішло з трибун, не дочекавшись фінального свистка, не повідомляється.