дивись.info

Держгеонадра представила Україну на PDAC 2017 в Канаді

Державна служба геології та надр представила Україну на PDAC 2017 International Convention, Trade Show & Investors Exchange в Канаді. На цьому міжнародному заході Служба презентувала потенціал України та відкриття ринку геологічної розвідки. PDAC став для України можливістю для подальшої співпраці зі світовими лідерами гірничої галузі та обміну інформацією. Цього року PDAC зібрав 22000 відвідувачів з 125 країн.

Про це інформує Державна служба геології та надр України.

Цей захід дав можливість членам делегації представити потенціал і інвестиційні можливості в Україні. «Для нас дуже важливо представити Україну перед світовими лідерами гірничої промисловості. Держгеонадра зараз на шляху відкриття ринку геологорозвідки. Ми робимо сьогодні ставку на залученні інвестицій та інноваційних технологіях», – зазначив начальник управління надрокористування та міжнародного співробітництва Дмитро Абрамович.

Основні цілі задля відкриття ринку геологічної розвідки – це створення бізнес орієнтованого середовища, забезпечення конкурентної процедури отримання права користування надрами відповідно до директиви 94/22/ЄC, а відтак збільшення мінерально-сировинної бази України.

«До 2014 року держава фінансувала геологорозвідувальні роботи без чіткого визначення пріоритетів для України і тенденцій на світовому ринку. Крім того, спостерігалося тотальне недофінансування відповідних робіт. Сьогодні Держгеонадра працює над тим, щоб відійти від такої практики. Тому наша мета – створити умови для ефективного функціонування приватних геологорозвідувальних компаній в Україні», – розповів Дмитро Абрамович.

PDAC 2017 став для України можливістю для подальшої співпраці зі світовими лідерами галузі та обміну інформацією.

Зазначимо, PDAC 2017 International Convention, Trade Show & Investors Exchange – це міжнародний захід гірничої промисловості, який збирає на своєму майданчику світових лідерів галузі. Цьогоріч на цей захід завітали 22000 відвідувачів з 125 країн. Окрім сесій, семінарів, на PDAC відбулась виставка, на якій представили понад 900 компаній.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.