дивись.info

Польща запроваджує нові правила для отримання Шенгенської візи

Польща запроваджує нові правила для отримання Шенгенської візи

Генеральне консульство Польщі у Львові оприлюднило нові правила для отримання шенгенської візи.

Уже з квітня буде запроваджена нова система реєстрації у пункти прийому візових анкет у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях, інформує сайт Генерального Консульства Республіки Польща.

Щоб зареєструватись у візовий центр, з квітня потрібно оплатити квитанцію у Кредо банку або Ідея банку та вказати категорію візи (туристична, національна, малий прикордонний рух та ін.). Після цього вам дадуть квитканцію із персональним кодом. Автоматична система ППВА мінімум через 24 години призначить дату й час подання документів, про що людину має повідомити працівник кол-центру.

Якщо призначена дата вас не влаштовує, то автоматична система призначить вам іншу дату, про яку вас поінформує працівник кол-центру. Якщо дата подання документів вдруге не буде вас влаштовувати, то ваш код буде деактивовано, а для повернення коштів потрібно буде звернутись до ППВА.

У Генконсульстві РП зазначають, що такі нововведення мають суттєво полегшити процедуру реєстрації у ППВА, оскільки раніше людині потрібно було самостійно реєструвати код, отриманий після сплати банківського рахунку, тепер ж реєстрація здійснюватиметься автоматично.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.