дивись.info

У поліції розповіли, кого затримали під час розгону редуту (відео)

У поліції розповіли, кого затримали під час розгону редуту (відео)

13 березня співробітники ГУНП Донецької області затримали 45 осіб. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник ГУ Нацполіції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

«З них 8 осіб, які з їх слів брали участь в АТО, 4 – власники зброї та 6 – раніше засуджених осіб. Вони є мешканцями 8 областей України:  Дніпропетровської – 17; Київської – 10; Чернігівської – 8; Вінницької – 4; Житомирської – 2; Донецької – 2; Сумської – 1; Миколаївської – 1», – написав Аброськін.

Він зазначив. що один із затриманих – житель Житомирської області, раніше був засуджений за вбивство. Провів у місцях позбавлення волі 9 років, вийшов на волю у 2013 році.

«Каже, що його та ще кількох людей звозили в Донецьку область централізовано. Забезпечили грошами та обіцяли плату за три тижні чергування на «редуті» – 400 гривень на день.

Станом на сьогоднішній ранок всі вони відпущені. Жоден з них не має тілесних ушкоджень…» – написав В’ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, учора редут на залізничній станції «Кривий Торець» в смт Щербинівка Торецької міськради Донецької області захопили співробітники Служби безпеки України та Корпусу оперативної раптової дії (КОРД) Національної поліції.