дивись.info

Кожен десятий нардеп має фальшивий диплом про освіту

Кожен десятий нардеп має фальшивий диплом про освіту

За підрахунками фахівців з питань освіти, кожний 10 український народний обранець має фальшивий диплом, передає ЗІК.

У скандали в Україні щороку потрапляють можновладці різних рівнів. Найсвіжіший – дипломна історія відстороненого головного фіскала країни Романа Насірова, який хвалився дипломом університету Лондона.

Проте на запит журналістів «1+1» відповіли, що студента Насірова в реєстрі вишу немає, – передає 24.

Екс-глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін теж причетний до скандалу із документами про освіту. В офіційній біографії він вказав, що вчився в Інституті гуманізації та розвитку в США. Журналісти з’ясували, що такого вишу в США немає, а диплом Бориса Ложкіна насправді виданий приватним навчальним закладом у Сумах.

У відсутності вищої освіти свого часу запідозрили чинного прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Потім з’ясувалося, що Гройсман вчився заочно.

За великим рахунком, чесно, абсолютно чесно, ні вам, ні мені ваш диплом не потрібен, – заявив Володимир Гройсман.

Представники системи «Інфоресурс» запевнили, що кожен документ можна перевірити на достовірність: фальшиві дипломи в електронній базі не висвічуються.

Запитів від органів влади в «Інфоресурсі» отримують чимало. Проте після виявлення фальшивих документів, дипломні скандали для впійманих на гарячому можновладців завершуються лише переляком.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.