дивись.info

Омелян розповів, що гальмує «відкрите небо» з Європою

Омелян розповів, що гальмує «відкрите небо» з Європою

Україна стала заручницею застарілої суперечки між Великою Британією та Іспанією щодо Гібралтару, що не дає ратифікувати угоду про «відкрите небо».

Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє Укрінформ.

«Щодо “відкритого неба у нас, на жаль, проблема продовжується. Вона пов’язана з банальною річчю: є кількасотрічна суперечка між Великою Британією та Іспанією про Гібралтар, а страждає від цього Україна»,- зазначив Омелян.

За словами міністра, він наприкінці минулого року спеціально відвідав Лондон і Мадрид для того, щоб переговорити з профільними міністерствами обох країн, переконати їх.

«Можливо, нам вдасться вирішити це питання цього року, але тут все в руках двох держав та Єврокомісії. Ми можемо тільки тиснути, нагадувати. Але я дуже сподіваюсь, що оскільки це питання вже стало не технічним, а політичним, це стимулюватиме єврочиновників нарешті схвалити правильне рішення для бізнесу, для людей», – підкреслив він.

Як зазначив Омелян, позитивним сигналом в цьому плані став прихід на український ринок авіаперевезень Ryanair, розширення присутності «Люфтганзи» та інших європейських авіакомпаній.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.