дивись.info

Під стінами Львівської облради відбудеться мітинг через торгівельну блокаду ОРДЛО

У четвер відбудеться мітинг під стінами Львівської обласної ради у зв’язку зі застосуванням владою сили до добровольців, які блокують ОРДЛО, т.зв. ДНР/ЛНР.

16 березня , о 9.30, під стінами Львівської обласної ради з ініціативи партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» розпочнеться мітинг щодо неприпустимості силового розгону торговельної блокади ОРДЛО та за мирне врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.

Нагадаємо, що в цей день відбудеться позачергова сесія Львівської обласної ради, щоб дати належну оцінку діям тих, хто спричинився до силового розгону блокади ОРДЛО у Кривому Торці.

«Депутати розглядатимуть питання про звернення до керівництва держави з вимогою покарати винних за силовий розгін блокувальників. Запрошуємо усіх небайдужих громадян прийти під стіни Львівської обласної ради, щоб висловити свою рішучу позицію у зв’язку зі ситуацією, яка склалася на Сході України», – йдеться у прес-релізі.

Нагадаємо, 13 березня силовики розблокували колію у Кривому Торці. Було затримано 43 учасники блокади, яких згодом відпустили. Натомість  вночі стався конфлікт між народним депутатом Володимиром Парасюком і правоохоронцями.

Водночас сьогодні стало відомо, що під час засідання РНБО було ухвалене рішення про тимчасове призупинення руху товарів через лінію розмежування на Донбасі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.