дивись.info

ТзОВ «Укрсвіт» добровільно відшкодувало до бюджету Львівської міськради 700 тисяч гривень

ТзОВ «Укрсвіт» добровільно відшкодувало до бюджету Львівської міськради 700 тисяч гривень

Після звернення прокуратури до суду Товариство добровільно відшкодувало до бюджету Львівської міської ради 700 000 грн. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Йдеться про 700 тис грн, які ТзОВ «Укрсвіт» зобов’язувалося сплати у відповідності до умов укладеного договору про пайову участь з Департаментом економічної політики Львівської міської ради. Вказані кошти повинні були відраховуватись на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Водночас, згідно з розрахунком Департаменту економічної політики Львівської міської ради щодо заборгованості за вказаним договором, Товариство свої зобов’язання щодо сплати другого платежу у сумі 700 000 грн не виконало. Вказане стало підставою для подання прокуратурою відповідного позову до суду .

Водночас, у зв’язку з тим, що ТзОВ «Укрсвіт» добровільно відшкодував до бюджету вказану суму коштів, ухвалою господарського суду Львівської області від 06 березня 2017 року провадження за позовом прокуратури припинено.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.