дивись.info

У Google Maps з’явилися панорами, зняті з жерла вулкана

У Google Maps з’явилися панорами, зняті з жерла вулкана

Користувачі Google з будь-якого куточка світу тепер можуть відчути себе першовідкривачем вулканів. На сервісі Google Maps з’явилася панорама справжнього діючого вулкана, і тепер кожен може опуститися в жерло вулкана, не виходячи з дому.

У панорами вулиць на Google Street View додалася «карта» справжнього діючого вулкана – інтернет-картографи додали знімки лавових озер діючого вулкана Абрім, розташованого на одному з островів поблизу Австралії. Щоб зробити знімки вулкана, Google відправив до Абріму групу дослідників, споряджених 360-градусними камерами. Вони змогли обійти близько 400 метрів всередині вулкана і зробити знімки киплячих лавових озер всередині його жерла.

Подивитися на вулкан очима істориків-науковців та спробувати спуститися в його жерло можна за допомогою цього маршруту (починається з місця спуску в жерло). Вчені обійшли кратер вулкана, так що можна помилуватися видами з його вершини, якщо пересунути «повзунок» на панорамі, або навіть пройти з дослідниками весь маршрут від підніжжя вулкана до його вершини.

Висота вулкана Абрім – 1 334 м. Він відомий двома лавовими озерами в кратерах Бенбоу і Марум, які вважаються одними з найбільших киплячих лавових озер в світі. Останній раз Абрім вивергався в 2014-му році, а перед цим – у 2012-му. При цьому біля підніжжя вулкана живе близько 7 000 місцевих жителів, які постійно страждають від лавових викидів і токсинів в повітрі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.