дивись.info

Львів’ян закликають вийти на акцію солідарності із білоруським народом

Львів’ян закликають вийти на акцію солідарності із білоруським народом

«Скандальний Закон про дармоїдство був останньою краплею для активістів та простих білорусів, яким набридло терпіти ярмо тиранії на своїй шиї», – йдеться на сторінці ГО «Варта 1».

Як зазначено в повідомленні, Лукашенко разом зі своїми псами та ненажерливими чинушами довели народ до зубожіння, а країну до економічного колапсу. У цього режиму не має майбутнього, бо холодильники стають все пустішими, а платіжки за комунальні послуги все більше.

Білорусь не пережила революцію та не веде війну проти Росії, але падіння рівня життя не менше, ніж в нашій країні, тому байки нашої влади про “війну” – це вилами по воді. Саме режим Лукашенка винен у вищесказаному та повинен понести народну кару.

«Чому ми, українці, повинні виходити і підтримувати те, що далеко від нас? Згадайте наш Майдан, хіба не потрібна була підтримка з інших країн в цей час? Необхідна була!Ми, як народ, який пережив декілька революційних етапів і входить вже у новий, повинні бути готовими підтримати народи інших країн у бажанні до визволення проти соціального гноблення», – зазначено в публікації.

Відтак, усіх небайдужих сьогодні,18 березня, о 13:00 за адресою пл. Ринок 1(під головним входом в Ратушу) закликають вийти на акцію солідарності із білоруським народом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.