дивись.info

На Львівщині колишній учасник АТО влаштовує на роботу побратимів

На Львівщині колишній учасник АТО влаштовує на роботу побратимів

Учасник АТО, голова фермерського господарства Антон Мільчевич, повернувшись зі Сходу, не лише відновив діяльність своєї ферми, на якій утримується близько 400 овець, а й залучає до роботи своїх побратимів.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з’їздив на територію Семенівської сільської ради Пустомитівського району, де і знаходиться господарство, оглянув кормову базу та поцікавився планами на майбутнє. Водночас очільник області зазначив, що такі дії вселяють в людей віру в свої сили.

У планах пана Мільчевича – створити високоефективну конкурентну вівцеферму з вирощування племінних овець, поглибленої переробки продукції та її реалізації на засадах зеленого туризму. Також у пріоритетах – збільшення кількості робочих місць для бійців АТО, що повернулися зі Сходу України.

Додамо, що в 2016 році фермерське господарство отримало 100 тис грн з районного бюджету згідно з районною програмою «Часткове відшкодування генетичних ресурсів овець». А також – фінансову підтримку на зворотній основі у вигляді пільгового кредиту на реалізацію бізнес-плану в розмірі 404 тис грн з обласного бюджету відповідно до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва на селі у 2016-2020 роках.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.