дивись.info

«Укрзалізниця» запустить три додаткових поїзди на Західну Україну

«Укрзалізниця» запустить три додаткових поїзди на Західну Україну

«Укрзалізниця» збільшила до трьох кількість додаткових поїздів у західному напрямку на період весняних шкільних канікул.

«Укрзалізниця» для задоволення попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом у період весняних шкільних канікул з 24 березня по 2 квітня збільшила до трьох кількість додаткових поїздів у західному напрямку, а також збільшила періодичність курсування ще двох цілорічних поїздів.

Як повідомили в прес-службі «Укрзалізниця», у цей період курсуватимуть такі додаткові поїзди: № 207/239 Київ-Ужгород, який відправлятиметься з Києва 24, 31 березня, а з Ужгорода – 26 березня і 1 квітня; № 235 Харків-Ужгород, який відправлятиметься з Харкова 24 і 31 березня, а з Ужгорода – 26 березня та 2 квітня, № 231 Дніпро-Івано-Франківськ, який відправиться з Дніпра 25 березня, а з Івано-Франківська – 26 березня.

Крім того, компанія збільшила періодичність курсування ще двох цілорічних поїздів – № 63/64 Дніпро-Одеса та № 136 Одеса-Чернівці.

Зокрема, у додаткові рейси поїзд № 63/64 Дніпро-Одеса відправиться 31 березня і назад 1 квітня, а поїзд № 136 Одеса-Чернівці відправлятиметься з Одеси 24, 26 березня та 2 квітня, а з Чернівців – 25, 27, 31 березня.

У повідомленні наголошується, що продаж квитків на ці поїзди відкрито на сайті «Укрзалізниці» booking.uz.gov.ua і в залізничних касах.

«Укрзалізниця» постійно проводить моніторинг пасажиропотоку, і у разі зростання попиту на залізничні подорожі у період канікул, ”Укрзалізниця” планує збільшити кількість додаткових поїздів і періодичність курсування популярних цілорічних поїздів”, – наголосили у прес-службі.

Раніше «Укрзалізниця» призначила на березень-квітень додаткові рейси швидкісних поїздів категорії ”Інтерсіті+” №728/727 за маршрутом Київ-Харків-Київ та № 736/735 Київ-Запоріжжя-Київ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.