дивись.info

Разом з кореспондентом УНІАН поліція у Москві затримала оператора «1+1» та аспіранта МДУ

Разом з кореспондентом УНІАН поліція у Москві затримала оператора «1+1» та аспіранта МДУ

Разом з кореспондентом УНІАН Романом Цимбалюком поліція в Москві затримала оператора «1+1» та аспіранта історичного факультету МДУ Захара Сарапулова, який 18 березня, в день анексії Криму, вивісив на балконі прапор України, передає УНІАН.

«Поліція сказала, що на «02» надійшов дзвінок, що нібито ми вигукували гасла і можливо проводили мітинг, що стало підставою для доставки у відділення поліції», – заявив він.
«Нас затримали трьох – Захар, який нам давав інтерв`ю, я і оператор «1+1» Микита Бородін», – додав Цимбалюк.

До слова, Цимбалюк розповів, що його затримали після того, як він записав інтерв`ю з Сарапуловим.
«Після того, як ми записали інтерв`ю, Захар дістав прапор України, і ми його теж зняли. Після чого під`їхала поліція і почала перевіряти документи. У результаті поліцейські почали говорити, що нібито ми проводили мітинг і, можливо, викрикували якісь гасла, і зараз нас доставили у відділення поліції в будівлі МДУ. Забрали паспорти, акредитації», – повідомив Цимбалюк.
Журналіст заявляє про безпідставність затримання. «За російським законодавством, вони не мали права нас затримувати. Ми знімали в громадському місці, на вулиці, практично в сквері, неподалік від оглядового майданчика», – додав він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.