дивись.info

У Львові проходить грандіозний благодійний бал (фото)

У Львові проходить грандіозний благодійний бал (фото)

Сьогодні, 21 березня, у Львові відбувається благодійний бал.

Про це повідомляє кореспондент Дивись.info.

Перший Благочинний Галицький Бао стартував о 19 годині у Будинку Вчених. Організовує дійство ГО «Арт-центр «Антре». Мета балу – привернути увагу до особливих дітей, їх проблем і задоволення негайних медичних потреб.

Окрім того – збір коштів на матеріально-технічні потреби Навчально-реабілітаційного центру «Гармонія» (м. Борислав), де навчаються, проживають та лікуються 98 дітей з різним порушенням опорно-рухового апарату (діти з синдромом Дауна, аутичні діти, діти хворі на ДЦП, неповносправні діти-сироти). Презентація центру уже відбулась у першій частині урочистостей балу.

Також у програмі передбачена мистецька виставка, розіграш подарунків, майтер-клас з аргентинського танго, аукціон робіт львівських художників та фотографів та багато іншого.

 

 

 

 

Перелік конкретних потреб центру «Гармонія»:

1. Апарат для мікрополяризації головного та спинного мозку «Поляріс» для корекції вольово-емоційних, мовних порушень, енурезу, епілепсії.

2. Обладнання для плесотерапії – для проведення детоксикації організму, регуляції водного обміну, корекції метаболічних та видільних порушень.

3. Вихрові ванни для рук і ніг – для проведення гідротерапії під час курсової фізіотерапії, розробки китягів та ступень, нормалізації кровообігу, зменшення набряків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.