дивись.info

Вже завтра у музеї Франка може з’явитися свій музейний котик

Вже завтра у музеї Франка може з’явитися свій музейний котик

Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка визначився з основними претендентами на посаду музейного кота. Про це повідомляється на сторінці Fb музею.

«Завтра, у середу, 22.03.17, о 12.00 у Музеї (вул. Івана Франка, 150) відбудеться підсумкове засідання конкурсної комісії, яка визначить остаточного переможця. Після того очікуємо на перший візит Мурлики до свого нового дому. Сподіваємося, йому у нас сподобається!

Якщо знайдуться раптом добрі люди, готові допомогти нам з облаштуванням побуту музейного кота і стати офіційними партнерами Музею, будемо вельми вдячні», – йдеться у повідомленні.

У музеї зазначають, що Мурлиці конче потрібні: ложе (лежанка), ошийник (можна з GPS), поводок для дальших прогулянок і бокс для ще дальших мандрівок, WC-лоточок із наповнювачем (найкраще силіконовий), тарілочки та, звісно, корм.

«Хто зможе бодай із чимось практично допомогти, стане почесним членом Клубу друзів Франкового дому та особистим приятелем пана Мурлики!» – повідомили в музеї.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.