дивись.info

Кобзон бурхливо відреагував на рішення СБУ заборонити в’їзд Самойловій в Україну

Кобзон бурхливо відреагував на рішення СБУ заборонити в’їзд Самойловій в Україну

Артист вважає, що Росія не повинна реагувати на рішення СБУ: «Плювати на них триста раз».

Про це пише ТАСС.

Перший заступник голови комітету Держдуми з культури, народний артист Йосип Кобзон вважає, що рішення відправляти конкурсантку від Росії на Євробачення до Києва спочатку було помилкою.

Так він прокоментував в середу ТАСС звістка про те, що Служба безпеки України заборонила на три роки в’їзд в Україну Юлії Самойлової, яка повинна була представляти РФ на Євробаченні-2017.

«Я попереджав – не давайте можливість баламутити та займатися русофобією цим негідникам. Мене ніхто не послухав», – сказав Кобзон.

«Вирішили все-таки послати, це була помилка – і Першого каналу, і Міністерства культури, – продовжив він. – Не можна було підставляти нашу дівчинку під озлоблені крики і висловлювання на адресу нашої країни».

«Нічого не треба робити. Плювати на них триста разів, що ще зробиш», – заявив він. «Що американці зробили, коли не приїхали до нас на Олімпійські ігри в 1980 році? Нічого не зробили», – нагадав Кобзон.

Нагадаємо, що СБУ заборонила в’їзд на територію України громадянці Російської Федерації Юлії Самойловій терміном на три роки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.