дивись.info

Львівський виконком визначив, на що підуть 30 мільйонів з міського бюджету

Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про схвалення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова».

Як розповіла директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич йдеться про 30 мільйонів гривень нерозподілених коштів.

«Ще з минулого засідання бюджетної комісії залишилося нерозподіленими 30 млн. грн. Тому цим рішенням, за пропозицією бюджетної комісії, виконавчих органів, ці 30 млн. грн. розподіляємо між тими об’єктами, які плануємо зробити у 2017 році. Це 1 млн. грн. для Курії УГКЦ на ремонт будинків комунальної власності на площі св. Юра; 2 млн. грн. на реконструкцію експонатів Шевченківського гаю. Також передбачені кошти для управління охорони історичного середовища для реставрації балконів та брам, кошти для ЛМКП «Львівводоканал» на каналізування вулиць, кошти для Шевченківської, Личаківської, Залізничної, Франківської адміністрацій, кошти для будівництва спортивних майданчиків у Сихівському районі і субвенція для міста Винник для ремонту доріг», – розповіла Ірина Кулинич.

Рішення буде виноситися на затвердження сесією міської  ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.