дивись.info

На Львівщині забезпечили роботою 130 учасників АТО

На Львівщині забезпечили роботою 130 учасників АТО

З початку року центри зайнятості Львівщини забезпечили роботою 130 учасників АТО, з котрих 120 мали статус безробітного.

Про це повідомила в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук, передає прес-служба відомства.

– Загалом упродовж січня-лютого поточного року соціальними послугами з метою пошуку роботи скористалися 1973 демобілізовані військовослужбов ці, у тому числі 1777 безробітних. З них 1428 охоплено профорієнтаційни ми послугами, 141 – професійним навчанням, 41 – тимчасовою зайнятістю, – зазначила керівник ЛОЦЗ.

Станом на 01.03.2017 року за сприяння обласної служби зайнятості місце праці шукали 1626 колишніх бійців, у т. ч. 1436 зі статусом безробітного.

Допомогу з безробіття отримували 1289 учасників АТО. Середній розмір виплаченого їм матеріального забезпечення у лютому п. р. становив 3527 гривень.

Обласна служба зайнятості закликає керівників підприємств, установ та організацій, а також приватних підприємців Львівщини винайти можливість забезпечення роботою жителів області, котрі зі зброєю в руках на сході країни боронили нашу землю від зазіхань ворога.

передає прес-служба Львівського обласного центру зайнятості

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.