дивись.info

Віяла з грошей: співробітників прокуратури затримали під час отримання хабарів

Віяла з грошей: співробітників прокуратури затримали під час отримання хабарів

У Донецькій та Тернопільській областях були сьогодні викриті на хабарництві співробітники органів прокуратури. Про це повідомили в ГПУ.

Начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Донецької області Українського С.С. та адвоката Чернишова А.В., після одержання неправомірної вигоди в сумі 10 тисяч доларів США, слідчим Генеральної інспекції ГПУ спільно із співробітниками Головного управління «К» СБ України затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Керівник Чортківської місцевої прокуратури Тернопільської області Рекуш О.Р. з метою отримання неправомірної вигоди від прокурора Чортківської місцевої прокуратури Тернопільської області М. висунув останньому вимогу надати йому грошові кошти у сумі 5000 гривень за ненастання для М. негативних наслідків за допущені в роботі недоліки, виявлені у ході перевірки працівниками ГПУ в середині березня 2017 р. під час планової перевірки дотримання прокуратурами Тернопільської області законодавства про попереднє ув’язнення, про національну поліцію та іншого законодавства щодо додержання конституційних прав затриманих, ув’язнених та адмінарештованих осіб у спеціальних установах тощо, що, згідно з розподілом обов’язків, є безпосереднім напрямком діяльності Маржана Р.В.

Після одержання від М. хабара у сумі 5000 гривень, слідчим Генінспекції ГПУ спільно із СБ України у Тернопільській області Рекуша О.Р. затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Проводяться першочергові слідчі дії. Досудове розслідування триває.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.