Сьогодні у Львові вулицю Личаківську закривають на ремонт: схема об'їзду

CIHWncuAv0w-563x353

Сьогодні починаються ремонтні роботи на вулиці Личаківській.

Як повідоляли у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 25 березня з 09:00 і до 21:00 25 червня буде перекрито рух для транспортних засобів на перехресті вул. Личаківська – вул. Мечникова, у зв’язку з капітальним ремонтом дороги.

Перекриття руху транспортних засобів на перехресті вул. Личаківська – вул. Мечникова зумовлене проведенням будівельних робіт на цьому перехресті. Роботи виконує ТзОВ «Онур».

Нагадаємо, під час закриття вул. Личаківської громадський транспорт буде здійснювати об’їзд по вул. Некрасова у два боку і приватний транспорт по вул. Репіна – вул. Сагайдачного – вул. Круп’ярська теж у два боку.

Щодо електротранспорту, то трамвай № 10 не курсуватиме.

Трамвай №2 курсуватиме за маршрутом: від вул. Коновальця – вул. Дорошенка – вул. І. Франка – і до Академії Мистецтв, та у зворотному напрямку.

Трамвай №7 курсуватиме за маршрутом: вул. Шевченка – вул. Підвальна – вул. І.Франка – вул. Сахарова – і до Аквапарку та у зворотному напрямку.

Як повідомив Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор», це тимчасова схема. Заплановано протягом двох-трьох місяців виконати будівельні роботи, щоб відновити рух трамвая №7 по вул. Мечникова і скерувати весь транспорт по вул. Мечникова – вул. Некрасова – вул. Вахнянина.

Детальніше схему об'їзду можна розглянути тут.

Нагадаємо, у зв’язку з перекриттям вулиці Личаківської на ремонт, з понеділка, 27 березня, мерія виділила додаткові автобуси, щоб студенти мали змогу доїхати на навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: