дивись.info

У Львові семеро дітей-сиріт отримали квартири

У Львові семеро дітей-сиріт отримали квартири
фото: прес-служба ЛМР

Семеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали ордери від однокімнатних квартир.

Для чотирьох дітей квартири придбало місто спільно з областю у Дублянах. Ще для трьох дітей квартири (дві у Дублянах і одну у Львові) придбало місто спільно з опікунами. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий урочисто вручив дітям ключі та ордери на помешкання, передає прес-служба ЛМР.

«Торік у бюджеті було передбачено 4 млн грн для придбання квартир саме для цієї категорії – для дітей-сиріт та осіб з числа сиріт. Ми придбали 9 квартир. Було три програми, одна з яких наша, де кошти використовувались лише міста. 4 квартири ми сьогодні вручали за кошти наші та області, відсоток фінансування міста був 75%, а області – 25%. Одна квартира куплена містом, але вона ще у розподілі. Ми шукали будівельну організацію, щоб ті квартири одразу були з початковим ремонтом. Нам пішли на зустріч. Квартири, які ми купили в Дублянах, є з ремонтом, навіть, з робочою зоною в кухні, з підлогою, дверима», – розповіла Галина Мазур, заступник начальника управління житлового господарства.

Зокрема, в рамках регіональної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки (співфінансування області та міста), придбано 4 однокімнатні квартири у м. Дубляни на вул. Шевченка. Усі квартири загальною площею по 41,1 кв.м. В рамках міської Програми співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016 – 2025 роки, прийнятій ухвалою ЛМР від 14.07.2016 (співфінансування міста та опікунів), придбано 3 однокімнатні квартири, з них 2 у м. Дубляни і 1 у м.  Львові.

Загальна сума витрат становить 4 489 439 грн., (в тому числі обласних коштів –  600 000 грн., міських – 3 293 504 грн., двох опікунів для трьох дітей –  595 935 грн.).

Додамо, що минулого року також, відповідно до «Міської цільової програми приведення до санітарного стану житла, яке належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування та особам з їх числа на період 2014 – 2020 років», відремонтовано 14 квартир для дітей на загальну суму 509 309 грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.