дивись.info

Львів’яни вибороли три медалі на Спеціальній Олімпіаді в Австрії

Львів’яни вибороли три медалі на Спеціальній Олімпіаді в Австрії

Троє спортсменів з Львівщини повернулись додому з медалями з Всесвітніх зимових  Ігор Спеціальної Олімпіади – «Серцебиття світу».

Змагання  проходили в Австрії. Участь взяли близько трьох тисяч спортсменів з порушеннями розумового розвитку, зі 110 держав світу. З України –  25 учасників.

У складі національної команди, Львівщину представляли троє неповносправних спортсменів – лижників: Юрій Ліниця, Роман Солтис та Оксана Угрин. Виступили в змаганнях з лижних перегонів, гірськолижному спорті та хокеї на підлозі.

Так, на лижній дистанції 1 000 метрів Юрій Ліниця став чемпіоном, Оксана Угрин виборола бронзову нагороду, а Роман Солтис посів 5 місце.

На дистанції 500 метрів Юрій Ліниця,   на 1 секунду поступившись чемпіону,  здобув срібну нагороду. Оксана Угрин посіла 5 місце, а Роман Солтис – 6 місце.

До слова, Спеціальна Олімпіада була заснована 1968 року в США і є міжнародною благодійною організацією, що займається організацією тренувань та змагань з 29-ти видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями у розумовому розвитку, а також є організатором  Спеціальних Олімпіад, які проводяться раз на 4 роки. В Україні  громадська неприбуткова організація інвалідів – Спеціальна Олімпіада України об’єднує 19 тисяч спортсменів з 21 регіону країни.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.