дивись.info

Британець створив літаючий костюм з реактивними двигунами, як в «Залізній людині» (відео)

Британський підприємець Річард Браунінг надихнувся ідеєю розумного літаючого костюма з «Залізної людини» і створює свій аналог.

Через рік роботи над проектом костюм виглядає набагато страхітливо, ніж кіношний оригінал: Браунінг прикріплює до рук і ніг ракетні двигуни (принцип дії такого костюма подібний реактивним ранців – джетпак, але в ідеалі – з великими можливостями по управлінню), пише AIN.ua.

Річард Браунінг займається нефтетрейдерством, але цікавиться і інноваціями – на них сфокусована його нова компанія під назвою Gravity. Він також – тріатлет і марафонець, це допомагає в розробці літаючого костюма: для польоту в такому костюмі потрібні тренування. Адже людині доведеться координувати рухи по шести векторах: вгору, вниз, вперед, назад, вправо, вліво.

Костюм називається Daedalus, в честь давньогрецького героя Дедала, в майбутньому він може коштувати близько $ 250 000. Фактично – це шість мікротурбін, які кріпляться до кінцівок, плюс ранець з паливом. Поки що проект – на ранній стадії розробки.

Ролики прогресу роботи над костюмом і випробувань показує не дуже безпечну картинку, але сам випробувач впевнений, що йому нічого не загрожує. Поки що костюм в такій конфігурації може забезпечити швидкість пересування, порівнянну з втікає.

«Я можу просто прикріпити цю штуку і відразу полетіти. Це менш небезпечно, ніж їзда на спортивному велосипеді по сільській місцевості », – заявив він в коментарі TechCrunch. Проте, при випробуваннях Річард завжди носить вогнетривкий костюм, а неподалік чергують люди з вогнегасниками.

Апарат поки що не вміє піднімати людини високо. Для того, щоб залишатися на льоту, підприємцю доводиться постійно тримати один з перемикачів у включеному положенні. Щоб керувати таким костюмом, підприємець проходить через спеціальні спортивні тренування. Для польоту використовується авіаційне паливо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.