дивись.info

Поки Львів «чухається», Червоноград готується будувати сміттєпереробний завод

Поки Львів «чухається», Червоноград готується будувати сміттєпереробний завод

У червні Червоноград має отримати перший транш на будівництво сміттєпереробного заводу, який зможе щодня переробляти 320 тонн сміття.

Про це сьогодні під час прес-конференції розповів міський голова Червонограда Андрій Залівський, передає ІА Дивись.info.

«Є співінвестор – власник заводу залізобетонних виробів зі Червонограду, є інвестор з-за кордону, який підтвердив свою готовність співфінансувати. Є варіант про викуп земельної ділянки з українським співінвестором – це завод комунальної власності, який орендують. Є стала ціна – 8-10 доларів за тонну – таке нам запропонували. А Львів нам зараз привозить сміття ціною 287 гривень за 1 тонну, ті самі 10 доларів. Червоноград продукує в день 40-50 тонн сміття в день, потужність заводу 320 тонн», – розповів мер.

Перший транш – 100 мільйонів євро має надійти уже в червні.

«Сьогодні є інвестор – польська фірма «Ековат». У нас реально підписаний меморандум, закінчилися перемовини. Рада директорів інвестора прийняла рішення, що вони будуть фінансувати 100 млн євро. Перший транш має бути в червні цього року. Керівник заводу залізобетонних виробів ,який планує бути співінвестором, має летіти в Маямі для підписання цих угод», – додав мер.

Планується, що завод збудують за 25 місяців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.