дивись.info

Садовий запропонував «стратегічне» рішення для очищення Львова від сміття

Садовий запропонував «стратегічне» рішення для очищення Львова від сміття

Міський голова Львова певен, що ті, хто беруть участь у традиційних для міста толоках – колективних прибираннях міста – менше продукуватимуть сміття у майбутньому. Тому він закликав львів’ян брати участь у подібних акціях.

Таку заяву Андрій Садовий зробив під час свого традиційного тижневого звернення.

«Я хочу подякувати усім львів’янам, які долучаються до традиційних для нашого міста толок. І хочу звернути увагу батьків: якщо ваша дитина взяла участь у спільному із товаришами прибиранні, вона двічі подумає згодом, чи смітити», – пояснив Садовий.

Також міський голова розповів, що завдяки тому, що полігони твердих відходів Львівської області розблокували для ввезення сміття зі Львова, сміттєві майданчики міста вдалося очистити.

Також він повідомив, що французькі підрядники працюють над рекультивацією Грибовицького полігону та підготовкою до розробки проекту сміттєпереробного комплексу. Садовий також розповів, що стартує спорудження колії трамвая на Сихів до Санта-Барбари і що трамвай №2 тимчасово курсуватиме на Сихів через ремонт вулиці Личаківської.

Актуальне за тиждень:— Сміттєву блокаду зі Львова знято тимчасово— Французькі підрядники працюють над рекультивацією Грибовицького полігону та підготовкою до розробки проекту сміттєпереробного комплексу— Ремонти доріг— Толока в місті

Posted by Андрій Садовий on Friday, 31 March 2017

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.