дивись.info

Транспортний колапс у Львові скасовується: ЛМР підписала тимчасову угоду з перевізниками

Транспортний колапс у Львові скасовується: ЛМР підписала тимчасову угоду з перевізниками

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про забезпечення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування», продовжив дію тимчасових угод з перевізниками до 30 червня.

Про це повідомляє журналіст Дивись.info.

Як нагадала начальник юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, проведення конкурсу кілька разів намагалися оскаржити у судах.

«Останнє, це рішення дніпровського суду, який заборонив укладати тимчасові договори  з перевізниками. В нас вже були укладені тимчасові договори, які закінчуються сьогодні. Ми пропонуємо внести зміни до цих тимчасових договорів і  продовжити їх до 30 червня. Можливо завтра ми отримаємо новий позов з наприклад з Запоріжжя, чи Полтави. Ми це робили у дуже швидкому порядку,  не публічно, я мушу це визнати, я боялася, що зараз, за 5 хвилин до засідання виконкому буде ще якесь рішення суду. Сподіваюся перевізники ці договори сьогодні отримають», – розповіла Гелена Пайонкевич.

«Це цільова атака невідомих осіб, які використовуючи недосконалість чинного законодавства роблять судові рішення у різних містах України,  щоб заблокувати рух транспорту у Львові», – заявив Андрій Садовий.

«І унеможливити проведення прозоро конкурсу на перевезення» додала Гелена Пайонкевич. «Це шок», – підсумував Андрій Садовий.

Нагадаємо, що через підозру в неконкурентних умовах конкурсу, а також через підозру комунального перевізника АТП-1 в махінаціях із придбанням автобусів, кількома рішеннями суду конкурс на міські перевезення був заморожений, аж до остаточного вирішення усіх судових спорів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.