дивись.info

В очах мешканців я виглядаю як зрадник, – мер Борислава від «Самопомочі» більше не може приймати сміття

В очах мешканців я виглядаю як зрадник, – мер Борислава від «Самопомочі» більше не може приймати сміття
Фото: прес-клуб Львів

Місто Борислав не може більше приймати ТПВ зі Львова через блокування мешканцями місцевого сміттєзвалища.

Про це під час прес-конференції розповів міський голова Борислава Ігор Яворський, – передає кореспондент Дивись.info.

«Мене змусила бути тут  ситуація з вивозом сміття зі Львова та думка громади. Останній тиждень проблема якою  я змушений найматися це львівське сміття. Згідно протоколу обласної комісії з надзвичайних ситуацій я змушений був підписати угоду і прийняти 300 тон сміття зі Львова. Ця ситуація не відповідала ані бажанню, ані можливостям міста.

Як тільки в Бориславі дізналися, що львівське сміття буде приїжджати до нас, люди пішли на крайні заходи і вже понад тиждень ми маємо у себе перекритий в’їзд на сміттєзвалище, маємо блокування і повне незадоволення людей. В мене особисто закінчилися аргументи, завдяки яким мені в попередні рази вдавалося переконувати мешканців приймати сміття зі Львова.

Як тільки в Бориславі дізналися, що львівське сміття буде приїжджати до нас, люди пішли на крайні заходи
Ігор Яворський

Ми це робили двічі, сумарно прийняли майже 2400 тон, це багато враховуючи що наш полігон знаходиться у межах населеного пункту. В мене аргументи закінчилися а в людей  закінчилося розуміння ситуації», – заявив Ігор Яворський.

За його словами вчора відбулася сесія міської ради на якій депутати заборонили приймати відходи з інших населених пунктів. Зокрема з 1 травня має бути припинення приймання відходів з Трускавця.

«Я повинен пояснити свою позицію, тому що відверто кажучи в очах мешканців міста я з кожним днем все більше виглядаю як брехун і зрадник, тому що коли ми вдруге погодилися приймати сміття зі Львова я обіцяв, що це буде останній раз, але так не сталося. Мені задавали питання, якщо ми цього разу приймемо де гарантія що не буде наступного, бо люди не знають кінцевого вирішення і не бачать в найближчому часу вирішення цієї проблеми. Тому люди з нерозумінням ставляться до пропозиції приймати ТПВ в черговий раз. В нас складна екологічна ситуація і тому таку позицію людей я розумію і поділяю», – заявив мер Борислава.

Водночас Ігор Яворський закликав не політизувати проблему. Він наголосив, що люди, які блокують сміттєзвалище не мають стосунку до жодної політичної сили, а є простими мешканцями міста. Мер Борислава також запевнив, що на нього не чинилося жодного тиску щодо львівського сміття ні з боку обласної і центральної влади ні з боку міської влади Львова.

Нагадаємо, Ігор Яворський балотувався на посаду мера Борислава від об’єднання «Самопоміч».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.