дивись.info

У Львівській міськраді сумніваються, що зможуть будувати сміттєпереробний завод у Добрянах

У Львівській міськраді сумніваються, що зможуть будувати сміттєпереробний завод у Добрянах

Львівська обласна адміністрація надала земельну ділянку біля села Добряни для можливості облаштування там переробного комплексу твердих побутових відходів. Минулого тижня відбулося комісійне обстеження цієї ділянки, повідомили в ЛМР.

«Виїжджала туди комісія з представниками обласної адміністрації. Ми її оглянули. З коментарів мешканців знаємо, що ця земельна ділянка належить Миколаївському цементному заводу. Тому є питання про можливість використання цієї ділянки, оскільки вона знаходиться в оренді юридичної особи. Це по-перше. По-друге – місцеві мешканці категорично проти розташування там будь-якого сміттєпереробного комплексу. Тому на сьогодні ситуація є такою: ми цю земельну ділянку оглянули, та чи буде можливість її використовувати – це під великим питанням», – розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак.

Нагадаємо, земельна ділянка знаходиться за 28 кілометрів від Львова. Загальна площа землі 100 га, за категорією – це землі промислового призначення вапнякового характеру і не придатні для сільськогосподарського використання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.