• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

У Львові провели об’їзд будмайданчиків на дотримання правил благоустрою

КП «Адміністративно-технічне управління» спільно з представниками Шевченківської районної адміністрації та національною поліцією міста провели обстеження територій, прилеглих до будівельних майданчиків, на дотримання ними правил благоустрою. Оглянули шість будмайданчиків і виявили одне правопорушення.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

За правопорушенням складено протокол, відповідно до пункту 20.1.4 «Правил благоустрою м.Львова» – «Забруднення впорядкованої території при перевезені відходів, сипучих матеріалів автотранспортом та внаслідок виносу болота за колесами автомобілів».

Як зазначають в КП «Адміністративно-технічне управління», такі обстеження проводить систематично. Якщо є виявлені порушення Правил благоустрою, то виноситься постанова і на забудовників накладають стягнення, передбачені ст. 152 Кодексу України, у таких розмірах: для фізичних осіб – від 340 до 850 грн., для посадових – від 850 до 1700 грн. Сплатити їх потрібно впродовж десяти днів.

«Основним завданням таких систематичних робіт із забудовниками є огляд і контроль того, чи дотримуються вони правил благоустрою міста. Найчастіше порушенням є вивіз будівельного сміття або ґрунту на колесах машини, яка, виїжджаючи, вивозить його на магістральні вулиці. За це відповідає забудовник», - зазначає Тарас Вітик, директор КП «Адміністративно-технічне управління», і додає, що такими перевірками управління стимулює забудовників дотримуватися правил будівництва і експлуатації будівельної техніки та вимог чинного законодавства.

Зазначимо, що з початку року за результатами обстежень було подано 10 вимог про усунення порушення «Правил благоустрою м. Львова» та складено 10 протоколів про адміністративні правопорушення  по Шевченківському районі. Загалом по Львову – 45 вимог та 26 протоколів. Зараз у Львові налічується 117 будівельних майданчиків, 26 з яких –  у Шевченківському районі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: