• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

Україна та Канада підписали оборонну угоду

Міністри оборони України Степан Полторак та Канади Харджит Сінгх Сейджан підписали оборонну угоду.

Про це інформує УНІАН.

Перед підписанням Полторак наголосив, що його візит до Канади є історичним, тому що за 25 років дипломатичних відносин візит міністра оборони України до цієї країни відбувається вперше.
«Історичним він є і тому, що сьогодні ми підписуємо надзвичайно важливий документ для України: договір про співпрацю між оборонними відомствами Канади і України», - зазначив міністр.

Також він подякував усім канадським урядам, які допомагали Україні з початку агресії Російської Федерації.
«У нас на сьогодні склався надзвичайно конструктивний діалог і співпраця зі Збройними силами Канади. Дуже ефективно працює місія з підготовки військових в Україні. Ми задоволені її роботою і якістю підготовки наших військових», - заявив Полторак.
За його словами, надзвичайно важливою є нарадча допомога Канади щодо реформування Збройних сил і Міністерства оборони України.

«Але я думаю, що це тільки початок нашої великої дружби і розширення наших можливостей. Підписання того документу, який ми плануємо буквально зараз підписати надасть нам можливість розширити нашу співпрацю, зробити цю співпрацю більш конструктивною і корисною як для України, так і Канади. Дуже сподіваюся на подальше розширення і покращення нашого співробітництва, - додав глава оборонного відомства України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: