дивись.info

Євростат: Безробіття в ЄС та Єврозоні – на найнижчому рівні з 2009 року

Євростат: Безробіття в ЄС та Єврозоні – на найнижчому рівні з 2009 року

Рівень безробіття в усьому ЄС та Єврозоні зокрема опустився до найнижчої позначки за останні вісім років. Водночас між показниками безробіття в окремих європейських країнах зберігається велика різниця, передає DW.

Європейці зараз мають більше шансів знайти роботу, ніж у минулі вісім років
Рівень безробіття в Європейському Союзі знизився до восьми відсотків станом на лютий 2017 року. Це найнижчий показник за останні вісім років, починаючи з січня 2009-го. Рівень безробіття в Єврозоні теж рекордно знизився. У лютому 2017-го він становив 9,5 відсотка. Це найнижчий рівень, зафіксований із травня 2009 року, повідомили в понеділок, 3 квітня, у статистичному відомстві ЄС Євростат.

У часи найбільшого загострення боргової кризи в ЄС рівень безробіття в країнах Єврозони сягав понад 12 відсотків. Покращенню ситуації посприяло передусім певне зміцнення економік Іспанії та Португалії.

Водночас між країнами Єврозони зберігається значна різниця в рівнях безробіття. Якщо в Німеччині, згідно з актуальними даними Євростату, цей показник становить 3,9 відсотка, а на Мальті – 4,1, то в обтяженій боргами Греції без роботи залишаються 23,1 відсотка громадян.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.