дивись.info

Дворянин вже майже годину звітує про свою роботу

Дворянин вже майже годину звітує про свою роботу

Депутат львівської обласної ради слухають звіт про роботу першого заступника голови Парасковії Дворянин.

«Вперше за роки незалежності звіт про роботу першого заступника слухається на позачерговій сесії не наприкінці року, а у квітні», – заявила Парасковія Дворянин.

Вона також наголосила, що сьогоднішня позачергова сесія скликана тільки для того, щоб змістити її з посади.

Дворянин заявила, що її почали переслідувати після того, як вона відмовилася підписувати протокол про розподіл коштів з державного фонду регіонального розвитку.

«43% коштів пішли на чотири райони, натомість інші отримали нуль. Я відмовилася підписувати протокол і після цього на мене почалися гоніння. Мені натякнули, що моя позиція не подобається двом міфічним людям. Коли ми випустили буклет, де розповіли про конкурс мікропроектів, то я була за це покарана і перестала бути співголовою конкурсної комісії. Мені також натякали, що я дуже часто їжджу у райони і на тому піаруся. Одного разу мене спробували не пустити на виїзд у район», –  заявила Дворянин.

Вона поставила собі у заслугу те, що багато програм і комісій обласної ради стали працювати на принципах прозорості, а не ручного керування. Зараз депутати ставлять запитання заступнику голови облради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.