У Львівській міській раді назріває скандал через зміни у складі виконкому

1295363696

Завтра, під час сесії Львівської міської ради, можливий скандал через кандидатуру Ореста Печенка, якого пропонують ввести до складу виконкому.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат міськради Ігор Телішевський.  

«У четвер відбудеться чергове засідання Львівської міської ради. Одне із питань порядку денного викликало чимале обурення. Йдеться про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Львівської міської ради. На початку скликання, перед формуванням складу виконкому, вимога керівників фракцій була такою, щоб хоча б один представник від громадських організацій був присутнім у складі виконкому. Пройшло півтора року, від громадськості Андрій Садовий так нікого і не запропонував. Проте сьогодні раптом спостерігаємо, що пан Садовий таки вирішив внести зміни у склад виконкому і в четвер пропонуватиме кандидата нібито від громадськості – підприємця Печенка Ореста Орестовича. Почав шукати інформацію і виявилось, що цей чоловік не просто львів'янин, а людина, яка дуже близька до, наскільки пам'ятаю нелегального, грального бізнесу у місті Львові та до однієї із політичних сил… Цікаво чи Андрій Іванович знає про ці моменти кар'єри пана Печенка і чи був самостійний у виборі саме цієї людини, чи це чиєсь дружнє прохання?» – написав Телішевський.

І додав, що у Львові є безліч громадських організацій, які справді відстоюють інтереси львів’ян, проте чомусь ніхто не хоче їх бачити у виконкомі.

Офіційно про Оеста Печенка відомо, що він народився 1 квітня 1978 року у м. Львові.

У 1995 році закінчив із срібною медаллю СШ №87 у м. Львові. Цього ж року вступив у Державний університет «Львівська політехніка», у 2000 році перевівся у Львівський банківський інститут, який закінчив у 2003 році.

У 2007 році вступив в аспірантуру Львівського інституту банківської справи університету банківської справи НБУ, де заочно навчаюся та працюю над дисертаційною роботою до теперішнього часу.

Трудова діяльність:

З 1996 року по 2010 рік працював спеціалістом з фінансових питань українсько-чеського СП «Ройал ЛТД».

З серпня 2010 року за основним місцем роботи працюю заступником директора ТзОВ «Професійна ліга».

Член Народного Руху України з червня 2010 року.

З 29 січня 2015 року – член депутатської групи «Народний контроль» у Львівській міській раді.

Згідно із даними YouControl, Орест Печенко є засновником або кінцевим бенефіціарним власником 9 компаній: ТОВ «Спецбаза громадського харчування», основний вид діяльності – вантажний автомобільний транспорт; ТОВ «Гостинний двір» (не перебуває в процесі припинення, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне); ТОВ «В Руслані», основний вид діяльності – діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування; ПП «Форсаж Львів», діяльність кафе; ТОВ «ТБ-Будінвест», діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування; ТОВ «Західноукраїнська текстильна компанія», роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах; ТОВ «Професійна ліга», видання газет (серед засновників значиться офшорна компанія, зареєстрована у Королівстві Монако); ТОВ «ЗФ Логістик», неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Щодо громадської діяльності, то Орест Печенко значиться серед засновників ГО «Народна Самооборонна Львівщини». Крім Печенка, серед засновників є Артем Хмиз, Юрій Мартинюк, Валерій Веремчук, Сергій Рянкель.

2014 року Орест Печенко та «Самооборона Львівщини» опинилися в центрі скандалу через нібито кришування підпільного грального бізнесу у Львові. Одна з причин – Орест Печенко до 2010 року займав посаду спеціаліста з фінансових питань українсько-чеського СП «Ройал ЛТД», що свого часу займала найбільшу частку ринку бізнесу гральних автоматів у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: