дивись.info

На Львівщині розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС

На Львівщині розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС

Сьогодні у місті Кам’янка-Бузька презентували мобільний сервісний центр МВС.

У Львівській області першими районами, куди курсуватиме мобільний сервісний центр МВС, стали Кам’янка-Бузька та Сколе, але вже незабаром перелік населених пунктів значно розшириться.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Роботу центру уже протестували, заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук разом із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою.

Заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук додав, що у березні 20 мобільних сервісних центрів МВС роз’їхалися в усі регіони країни. Центри оснащені електронними чергами, зручними інформаційними системами, планшетами для оцінки якості обслуговування.

На сайті hsc.gov.ua можна переглянути завантаженість центрів за допомогою камер відеоспостереження.

Мобільні сервісні центри МВС створені для того, щоб надавати громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей у віддалених районах країни.

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (044) 290-18-99 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.