дивись.info

Прокуратура хоче забрати у Дубневичів приміщення кінотеатру «Дружба»

Прокуратура хоче забрати у Дубневичів приміщення кінотеатру «Дружба»

Прокуратурою вживаються заходи до повернення у власність громади кінотеатру «Дружба».

Прокуратурою області до господарського суду Львівської області пред’явлено позовну заяву до Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради та ТОВ «Круаель» про розірвання договору купівлі-продажу та зобов’язання повернути об’єкт нерухомого майна – приміщення кінотеатру «Дружба» загальною площею понад 620 кв.м.

Прокуратурою встановлено, що у 2000 році ТОВ «Круаель» за результатами конкурсу придбало приміщення кінотеатру «Дружба», що розташоване по вул. Вітовського, 43а у м. Львові.

Договором було передбачено виконання ряду умов конкурсу, зокрема, здійснення реконструкції споруди впродовж 2-х років з дня набуття права власності та використання об’єкта для організації дозвілля, культурних і мистецьких заходів.

Фото: Варіанти

Покупець умов договору купівлі-продажу не виконав, натомість у 2016 році зареєстрував декларацію про початок виконання будівельних робіт з реконструкції будівлі кінотеатру під заклад ресторанного господарства з розширенням за рахунок влаштування підвалу.

Разом з тим, продавцем не вжито жодних заходів реагування, у зв’язку з порушенням Покупцем умов договору, що й стало підставою пред’явлення позову прокурором.

На даний час справа перебуває у провадженні суду.

Згідно із даними YouControl, співвласниками ТОВ «Круаель» є невістка та син народного депутата Богдана Дубневича – Надія Гичка та Павло Дубневич, а також Богдана Колодій, дружина бізнес-партнера Дубневичів Тараса Колодія, який є співвласником одного з ресторанів родини Дубневичів «Грушевський Cinema Jazz». Місцезнаходження ресторації співпадає з юридичною адресою ТОВ «Круаель»

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.