дивись.info

У Львові запровадили пільги для бійців-добровольців

У Львові запровадили пільги для бійців-добровольців

Депутати Львівської міської ради затвердили зміни до Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей – мешканців Львова.

Згідно пояснювальної записки, на сьогодні 3347 сімей учасників антитерористичної операції користуються 100-відсотковою знижкою з оплати за користування житлом (квартирної плати) незалежно від форми власності житлового фонду.

Таке право було започатковане у 2014 році, коли учасники бойових дій не мали змоги користуватися правом на 75-відсоткову знижку на оплату житлово-комунальних послуг за рахунок коштів державного бюджету у зв’язку з відсутністю у них посвідчень «Учасник бойових дій».

У зв’язку з тим, що станом на 01.03.2017 р. 4313 учасників бойових дій під час проведення антитерористичної операції користуються пільгою з оплати за житлово-комунальні послуги за рахунок коштів державного бюджету, враховуючи 36 бійців-добровольців, які не мають права на зазначені пільги за рахунок коштів державного бюджету депутати скасували відшкодування 25% оплати користування житлом (квартирної плати) та надали бійцям-добровольцям 75-відсоткову знижку з оплати за житлово-комунальні послуги за рахунок коштів міського бюджету м. Львова.

Також депутати дали 25-відсоткову знижку з оплати за житлово-комунальні послуги за рахунок коштів міського бюджету м. Львова 146 членам сімей загиблих (пропалих безвісти).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.