дивись.info

Львівські депутати віддали землю братові Медведчука

Львівські депутати віддали землю братові Медведчука

Після кількох невдалих спроб Львівська міська рада таки затвердила земельну ділянку по вулиці Городоцькій,290 площею 0,6276 га за ТзОВ «Капітал плаза», на якій є недобудований об’єкт – інженерно-лабораторний комплекс на 5447,7 квадратного метра, пише Форпост.

Відповідну ухвалу «про затвердження ТзОВ «Капітал плаза» технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 290» підтримали 33 депутати. Проти виступили троє обранців, троє утримались, не голосували – 18.

Фактично як і минулого разу Ухвалу підтримали більшість членів фракцій «Самопомочі», Блоку Петра Порошенка та партії «Народний контроль». За рішення також проголосував секретар ради Анатолій Забарило («Громадянська позиція»), міський голова Андрій Садовий – не голосував.

Вперше ухвала виносилася на сесію 26 грудня і тоді набрала лише 17 голосів – 16 представників «Самопомочі» та секретар ради. А 9 лютого для її прийняття забракло всього лиш двох голосів.

Обранці відмовлялись підтримувати проект земельної ухвали після виступу депутата Ігоря Дяковича.

«Дані з державного реєстру юридичних осіб: кінцевими бенефіціарними власниками «Капітал плаза» є Медведчук Сергій Володимирович та Козак Богдан Романович», – коротко прокоментував тоді проект ухвали депутат від УГП Іван Дякович.

Сергій Медведчук – колишній керівник податкової адміністрації на Львівщині та брат Віктора Медведчука. Богдан Козак – брат екс-податківця, екс-митника, нардепа у фракції «Опозиційний блок» Тараса Козака. Богдан Козак є власником ТзОВ «Галицьке перехрестя», а також разом із багаторічним бізнес-партнером Сергієм Медведчуком.

Фото Микити ПЕЧЕНИКА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.