дивись.info

У Львівській філармонії відбудеться концерт «Симфонічні перлини Відня»

У Львівській філармонії відбудеться концерт «Симфонічні перлини Відня»

У суботу, 8 квітня, у Львівській філармонії відкривається  перша музична Академія від Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів».

Концерт «Симфонічні перлини Відня» під керівництвом австрійського диригента Георга Кугі об’єднає музикантів оркестру та їхніх підопічних, учасників Академії з музичної школи імені С. Крушельницької.

Георг Кугі, який співпрацює з «INSO-Львів» з 2011 року, розповів, що він дуже вдячний оркестру за запрошення до такого цікавого проекту. Він зазначив, що багато учнів зможуть вперше музикувати на сцені спільно з професіоналами. “Ми вибрали цікаву програму з творами Моцарта і Гайдна. Це вклад у музичне життя Львова, який дасть можливість молодим людям розвиватися та ставати професійними музикантами”, — зазначив Георг Кугі. За його словами, програма трохи складна, бо класична музика завжди найскладніша. Проте це буде корисно для учасників.

Концертмейстер оркестру «INSO-Львів» Євген Крук розповів, що ідея Академії належить голові правління «INSO-Львів» Іоланті Пришляк. «Я ще не чув, щоб в Україні щось таке проводили. І дуже радий, що ми можемо зробити хороший для нашого майбутнього, для покоління, яке замінить нас, — зазначив Євген Крук і розповів про роботу Академії: — Ми разом з дирекцією школи створили список учнів, з якими опрацьовували матеріал до приїзду Георга Кугі. Вже відбулася перша загальна репетиція під керівництвом маестро. У проекті беруть участь 22 старшокласники».

Академія проходить в форматі підготовки до концертів. «Спочатку в нас є індивідуальні заняття по пультах. Потім — окремо заняття струнної, духової групи та інших інструментів. Потім починається загальна репетиція. Специфіка струнної групи симфонічного оркестру — за кожним пультом по два учасники. У нас це ведучий музикант INSO-Львів і його підручний, молодий музикант. Результатом цих репетицій стане концерт 8 квітня», — розповів концертмейстер «INSO-Львів».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.